MUHAMMET ANIL KAYA | İL TEMSİLCİSİ

1987 yılında Giresun’da doğdu. İlkokulu Giresun’un Dereli ilçesinde, ortaokul ve liseyi ise Giresun merkezde okudu. 2010 yılında Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde, malzeme ve ısıl işlem üzerine makine mühendisliği anabilim dalında tamamladı. Savunma sanayi alanında önemli düzeyde tecrübesi bulunmaktadır.

Siyasi parti, çeşitli vakıf ve derneklerde görev alan İl Temsilcisi Kaya, 2015 yılından bu yana Türkiye Gençlik Vakfı Giresun İl Temsilcisi olarak görevini yürütmektedir.

Kaya, evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

   E-Mail: giresun@tugva.org

 

 

RESUL KONAL | MALİ İŞLER KOORDİNATÖRÜ

1987 yılında Giresun’da doğdu.2004 yılında Giresun Lisesi’ni, 2012 yılında ise Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü lisans eğitimini tamamladı.

Kendi aile firmasında işletmeci olarak Ticaret’le uğraşmaktadır.

Konal, evli ve iki çocuk babasıdır.

E-Mail: giresun@tugva.org

 

 ÜNAL KONAL | LİSE KOORDİNATÖRÜ

03 Ekim 1990 yılında Giresun’da doğdu. Lise öğrenimini Giresun Atatürk Lisesi’nde, lisans eğitimini ise 2014 yılında Girne Amerikan Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nde tamamladı. Lisans eğitimi sırasında çeşitli sosyal etkinlik projelerinde görev alan Konal, aynı zamanda 2003 yılından bu yana fotoğrafçılık alanında yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katıldı. Konal, kendi aile firmasında Fotoğrafçılık ve Gıda sektörlerinde Ticaret’le uğraşmaktadır.

E-Mail: giresun@tugva.org

 

 ENGİN AYDIN | TEŞKİLAT KOORDİNATÖRÜ

09 Şubat 1982 tarihinde Giresun’da doğdu. 2004 yılında Giresun Lisesi’ni, 2010 yılında ise Atatürk  Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı.

Aydın, 2016 yılında Ordu Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Türkiye Gençlik Vakfı Giresun Teşkilat Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

E-Mail: giresun@tugva.org

 


 ENES TEZCİ | ÇALIŞAN GENÇLİK KOORDİNATÖRÜ

2002 yılında Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi’nden mezun olan Enes Tezci, 2008 yılında Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Tezci, 2015 yılından bu yana Türkiye Gençlik Vakfı Giresun İl Temsilciliği Çalışan Gençlik Koordinatörü olarak görevini yürütmektedir.

2008 yılından itibaren aile şirketinde ticari faaliyetlerine devam etmekte olan Tezci, evli ve bir çocuk babasıdır.

E-Mail: giresun@tugva.org

NEZAHAT TOPATAN | KADIN VE AİLE KOORDİNATÖRÜ

02 Temmuz 1989 tarihinde Giresun’da doğdu.2007 yılında Ankara Harun Çakmak  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2013 yılında Giresun Üniversitesi İşletme Bölümü lisans eğitimini , 2016 yılında ise Atatürk Üniversitesi  Açıköğretim Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü önlisans eğitimini tamamladı. Topatan, Giresun Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği lisans eğitimine halen devam etmektedir.

2013 – 2014 yılları arasında aktif siyasetle ilgilenmiştir.

E-Mail: giresun@tugva.org

 FATİH CÖMERT | EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

1979 yılında Giresun merkezde doğdu. Lise öğrenimini Giresun Atatürk Lisesi’nde, lisans eğitimini ise 2003 yılında İstanbul Fatih Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Bugüne kadar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev alan Cömert, 2016 yılının Mayıs ayından bu yana TÜGVA Giresun Eğitim Koordinatörü olarak görevini yürütmektedir. Cömert, özel bir dersanede edebiyat öğretmeni olarak çalışmaktadır.

E-Mail: giresun@tugva.org

ZAFER AKILMAK | MEDYA İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ

1994 Yılında Giresun ‘da doğdu. 2012 yılında Giresun 125.Yıl Anadolu Teknik Lisesi/Bilişim Teknolojileri’nden mezun oldu. 2017 yılında Giresun Üniversitesi Giresun Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu.

2017 yılının Haziran ayından bu yana TÜGVA Giresun Medya İletişim Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

 

E-Mail: zaferakilmak@gmail.com

ERKAN GÜNEY | EVLER VE YURTLAR KOORDİNATÖRÜ

1994 Yılında Giresun ‘da doğdu. 2012 yılında Giresun Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Giresun Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nden, 2017 yılında Giresun Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu.
2017 yılının Haziran ayından bu yana TÜGVA Giresun Evler ve Yurtlar Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

E-Mail: erkantahaguney@gmail.com