Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlama vizyonunu taşıyan vakfımızdan hayırseverlere açık mektup:

“Türkiye’nin kaderini değiştirmeyi kendine misyon edinmiş, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan donanımlı gençliğe güven duyuyor musunuz?” İşte bu sorunun cevabını vermek üzere, “Türkiye’nin Gençliğine [Geleceğine] Güven” sloganıyla gençlerin eğitim hayatlarına destek olmak adına bir sosyal sorumluluk kampanyası başlatıyoruz.

Türkiye Gençlik Vakfı olarak kendini daima geliştiren, başarılı ve ihtiyaç sahibi gençlere öğrenim bursu ile destek olmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde, gençlerimizin derdine ortak olmak ve insanlığa değer katan bir anlayışla kendilerini geliştirmelerini sağlamak adına çalışmalarımıza her geçen gün bir yenisini ekliyoruz.

Gençleri, hem bugüne hem de yarınlara hazırlarken; fark ettiğimiz bir gerçek var ki gençliğe güvenerek katkı sağlayan bağışçılarımızın edindiği mutluluk, eşsiz bir deneyim olarak tanımlanıyor. Bugüne kadar destekleri ile gençlerimizin eğitim hayatına devam etmeleri adına bağışta bulunan hayırsever yüreklere diyoruz ki:

“Bir umut size yazmak istedim” diyerek burs talebinde bulunan gençlerimizi geri çevirmek istemiyoruz. İşte bu arzumuz için sizin desteklerinize ihtiyacımız var.

Türkiye’nin gençliğine [geleceğine] güvenin. TÜGVA yaz 8765’e gönder, 5 TL ile destek ol.